Website Toolbox Forum (9.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Export configuration
ro: Exportați configurația

en: Import configuration
ro: Importați configurația

en: Synchronize configuration
ro: Sincronizați configurația
