Website Toolbox Forum (9.1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası

en: Import configuration
az: İdxal konfiqurasiyası

en: Synchronize configuration
az: Konfiqurasiyanı sinxronlaşdırın
