Website Toolbox Forum (9.1.7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Export configuration
tr: Yapılandırmayı dışa aktar

en: Import configuration
tr: Yapılandırmayı içe aktar

en: Synchronize configuration
tr: Yapılandırmayı eşitle
