WEB-T (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Language
be: Мова

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Delete translations
be: Выдаліць пераклады
