WEB-T (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Language
bg: Език

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Translate
bg: Преведи
