WEB-T (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Nodes
da: Indhold

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Note
da: Bemærk

en: API key
da: API-nøgle

en: Multilingual
da: Sprog

en: Base URL
da: Basis-URL

en: More information
da: Mere information

en: About
da: Om

en: Translate
da: Oversæt

en: Learn more
da: Lær mere

en: Content language settings
da: Sprogindstillinger for indhold

en: Delete translations
da: Slet oversættelser
