WEB-T (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Nodes
gl: Nodos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: More information
gl: Máis información

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir
