WEB-T (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર
