WEB-T (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: More information
he: מידע נוסף

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: Delete translations
he: מחיקת תרגומים
