WEB-T (1.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Advanced
hi: विकसित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: More information
hi: अधिक जानकारी

en: About
hi: के बारे में

en: Translate
hi: अनुवाद
