WEB-T (1.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Save
it: Salva

en: Nodes
it: Nodi

en: Advanced
it: Avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Base URL
it: URL base

en: More information
it: Maggiori informazioni

en: About
it: Informazioni

en: Translate
it: Traduci

en: Learn more
it: Approfondisci

en: Delete translations
it: Elimina traduzioni
