WEB-T (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
