WEB-T (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Nodes
ro: Noduri

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: API key
ro: Cheia API

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Base URL
ro: URL de bază

en: More information
ro: Mai multe informații

en: About
ro: Despre

en: Translate
ro: Traducere

en: Learn more
ro: Află mai multe

en: Delete translations
ro: Ștergere traduceri
