WEB-T (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Nodes
sk: Uzly

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: API key
sk: API kľúč

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Base URL
sk: Základná URL

en: More information
sk: Viac informácií

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Learn more
sk: Zistiť viac
