WEB-T (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: About
ta: பற்றி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Delete translations
ta: மொழிபெயர்ப்பு நீக்கு
