WEB-T (1.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Password
ug: پارول

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: More information
ug: داۋامى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
