WEB-T (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Translate
af: Vertaal
