WEB-T (1.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Nodes
az: Materiallar

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək
