WEB-T (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Translate
eo: Traduku
