WEB-T (1.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Language
et: Keel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: More information
et: Rohkem teavet

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: Delete translations
et: Kustuta tõlkeid
