WEB-T (1.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Comments
fil: Mga puna

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Translate
fil: Isaling-wika
