WEB-T (1.0.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Content types
id: Jenis konten

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Nodes
id: Node

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: API key
id: Kunci API

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Base URL
id: URL dasar

en: More information
id: Informasi selengkapnya

en: About
id: Tentang

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Content language settings
id: Pengaturan bahasa konten

en: Delete translations
id: Menghapus terjemahan
