WEB-T (1.0.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Nodes
ja: ノード

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Note
ja: 注意

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Base URL
ja: ベースURL

en: More information
ja: 詳細情報

en: About
ja: アバウト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Application name
ja: アプリケーション名

en: Delete translations
ja: 翻訳項目を削除する
