WEB-T (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Password
ka: პაროლი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: Translate
ka: თარგმნა
