WEB-T (1.0.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe
