WEB-T (1.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Nodes
sv: Noder

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Base URL
sv: Bas URL

en: More information
sv: Mer information

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: Content language settings
sv: Språkinställningar för innehåll

en: Delete translations
sv: Radera översättningar
