WEB-T (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Comments
vi: Bình luận

en: Tags
vi: Thẻ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Nodes
vi: Các node

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Note
vi: Ghi chú

en: API key
vi: khóa API

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: About
vi: Giới thiệu

en: Translate
vi: Dịch
