WEB-T (1.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Translate
am: ተርጉም
