WEB-T (1.0.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Base URL
ca: URL base

en: More information
ca: Més informació

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: Delete translations
ca: Suprimeix traduccions
