WEB-T (1.0.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: More information
cs: Více informací

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Delete translations
cs: Smazat překlady
