WEB-T (1.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Translate
cy: Cyfieithu
