WEB-T (1.0.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Nodes
fi: Solmut

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Content language settings
fi: Sisällön kieliasetukset

en: Delete translations
fi: Poista käännökset
