WEB-T (1.0.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre
