WEB-T (1.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Nodes
is: Nóður

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða

en: Delete translations
is: Eyða þýðingum
