WEB-T (1.0.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Nodes
jv: Node

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna
