WEB-T (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Translate
kk: Аудару
