WEB-T (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان
