WEB-T (1.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau
