WEB-T (1.0.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: API key
lv: API atslēga

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot
