WEB-T (1.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद
