WEB-T (1.0.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Note
nl: Notitie

en: API key
nl: API-sleutel

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: More information
nl: Meer informatie

en: About
nl: Over

en: Translate
nl: Vertalen

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Please enter a valid URL
nl: Gelieve een geldige URL in te voeren

en: Content language settings
nl: Inhoudtaal-instellingen

en: Delete translations
nl: Vertalingen verwijderen
