WEB-T (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Translate
nn: Omset
