WEB-T (1.0.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
