WEB-T (1.0.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Language
pl: Język

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Nodes
pl: Węzły

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: API key
pl: Klucz API

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: More information
pl: Więcej informacji

en: About
pl: O stronie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: Content language settings
pl: Ustawienia języka dla treści

en: Delete translations
pl: Usuwanie tłumaczeń
