WEB-T (1.0.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Comments
pt: Comentários

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: Nodes
pt: Nós

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Note
pt: Nota

en: API key
pt: Chave API

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Base URL
pt: URL Base

en: More information
pt: Mais informações

en: About
pt: Sobre

en: Translate
pt: Traduzir

en: Learn more
pt: Saber mais

en: Content language settings
pt: Configurações de idioma de conteúdo

en: Delete translations
pt: Remover traduções
