WEB-T (1.0.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Nodes
ru: Материалы

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: API key
ru: API-ключ

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: More information
ru: Подробнее

en: About
ru: Информация

en: Translate
ru: Переводы

en: Application name
ru: Название приложения

en: Learn more
ru: Просмотреть

en: Content language settings
ru: Настройки языка содержимого

en: Delete translations
ru: Удалить переводы
