WEB-T (1.0.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Base URL
tr: Temel URL

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: Translate
tr: Çevir

en: Application name
tr: Uygulama adı

en: Content language settings
tr: İçerik dili ayarları

en: Delete translations
tr: Çevirileri sil
