WEB-T (1.0.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Advanced
uk: Розширені

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Note
uk: Примітка

en: API key
uk: Ключ API

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Application name
uk: Назва програми

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Content language settings
uk: Налаштування мови матеріалу

en: Delete translations
uk: Видалення перекладів
