WEB-T (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں
