WEB-T (1.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Nodes
ar: العقد

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة
